Objavte kvalitu a eleganciu našich produktov

Naše cesty sa spojili v roku 2018, kedy nám učaroval ďaleký svet Indonézie a najmä jedinečný pocit pokoja a pokory, ktorý poskytuje nielen okolitá príroda, ale aj interiérové prvky zariadení, ktoré sme mali možnosť navštíviť. S tým prišla aj myšlienka priniesť tento pocit aj do našich zemepisných šírok prostredníctvom výrobkov a doplnkov do interiérov vašich domov. Tak vznikol náš „MyHome.“

Sme obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom handmade výrobkov z ďalekej Indonézie. Do nášho portfólia patria najmä medené vane, umývadlá a medené doplnky do vašej kuchyne, ako aj kovové a drevené dekorácie.

Materiály, ktoré používame sú vyberané s dôrazom na udržateľnosť, ekológiu a recyklovateľnosť. Všetky naše výrobky sú jedinečné nakoľko sa zhotovujú ručne a to vďaka šikovným rukám majstrov s dôrazom na kvalitu spracovania surového materiálu, presnosť a originalitu. Za jeden z úspechov považujeme dodanie našich produktov do novovznikajúceho rezortu na ostrove Nusa Penida v časti Suana na Bali.

Spojenie človeka s prírodou je zakódované v našich génoch. Útulný a žiarivý dom je toho súčasťou a miestom, kde sa každý túži cítiť spokojne a príjemne. A to je aj mottom našej spoločnosti: „Naša kvalita a prístup je Vaša spokojnosť.“

Jednou z našich činností je aj predaj a prenájom našich nehnuteľností klientom na bývanie a priemyselných priestorov pre ich podnikateľské aktivity.

Medené produkty – tradícia, kvalita a dlhotrvajúci štýl pre váš domov.

Výhody medi

01
Prirodzene antimikrobiálne / antibakteriálne

02
Odolné voči plesniam

03
Odolnosť / Dlhá životnosť

04
Široká škála tvarov a veľkostí

05
Udžuje konštantnú teplotu

06
Odolné voči hrdzi a korózii

Preco si nas vybrat

Získajte cenovú ponuku ešte dnes