Kontaktujte nás

Máte otázky týkajúce sa ponuky našich medených, kovových či drevených produktov? Radi vám pomôžeme s výberom a vyriešime akýkoľvek problém. Svoje pripomienky môžete písať do kontaktného formulára na stránke. Ak potrebujete odpoveď okamžite, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. K dispozícií máme aj sociálne siete, kde nájdete aktuálne novinky z dielne našich handmade výrobkov.

FAQ

Ako sa starám o medené výrobky?

Medené výrobky si vyžadujú pravidelnú údržbu. Odporúčame používať mierne čistiace prostriedky a jemné handry na čistenie. Na udržanie lesku môžete pravidelne používať bežné čistidlá na meď. Dôležité je vyhnúť sa agresívnym chemikáliám a drsným špongiám, ktoré by mohli poškodiť povrch.

Aké výhody ponúkajú medené vane a umývadlá?

Medené vany a umývadlá majú niekoľko výhod. Okrem svojej krásy a unikátneho vzhľadu majú vysokú tepelnú vodivosť, čo znamená, že sa rýchlo prispôsobujú teplote vody a udržujú ju dlhšie teplú. Meď má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, čo prispieva k hygienickému prostrediu vo vašej kúpeľni.

Je možné upraviť veľkosť medených vaní a umývadiel?

Áno, u niektorých výrobkov je možné prispôsobiť veľkosť medených vaní a umývadiel podľa vašich požiadaviek. Toto, ale môže výrazne predĺžiť dobu dodania. Všetky výrobky, ktoré nájdete na našej stránke máme skladom a sú pripravené na odoslanie ihneď.

Ako sa inštalujú medené vaničky a umývadlá?

Inštalácia medených vaničiek a umývadiel je podobná ako u iných typov výrobkov. Odporúčame, aby inštaláciu vykonával odborník, ktorý bude mať potrebné skúsenosti a znalosti v oblasti inštalácie kúpeľňových prvkov.

Aké sú hlavné rozdiely medzi medenými a inými materiálmi?

Medené výrobky sa vyznačujú svojou jedinečnou estetikou a odtieňmi, ktoré sa s časom môžu meniť a patinovať. Medené vane a umývadlá majú tiež výnimočné tepelno-vodivé vlastnosti a odolnosť voči korózií.

Získajte cenovú ponuku ešte dnes